LÁTOGATÓKNAK

Kedves Jegyespár! Ismerjétek meg a történetünket!

Minden 2006-ban kezdődött. Egy asztal mellett ülve fogalmazódott meg a gondolat, hogyan válhatna az esküvőszervezés sokszor stresszes, rohanós időszaka igazi, örömteli várakozássá.

Pontosan tudjuk, mekkora feladat előtt álltok, hiszen a tökéletes helyszín, a legszebb dekoráció és a hozzátok illő filmes megtalálása rengeteg energiát felemészt.

Ezért született meg a Menyegző Esküvő-Kiállítás ötlete. A küldetésünk azóta is változatlan, vagyis az, hogy Szeged és környékének legkiválóbb, legmegbízhatóbb esküvői szolgáltatóit gyűjtsük össze nektek egyetlen helyre, hogy a nagy napotok pontosan olyan legyen, amilyennek megálmodtátok.

Bár az online világ ma már rengeteg lehetőséget ad, mi a kezdetektől fogva szentül hiszünk a személyes találkozás erejében. A kiállításon nemcsak portfóliókat és árajánlatokat láthattok, hanem kezet rázhattok és beszélgethettek is a szolgáltatókkal. Az esküvőtökön ugyanis az a legfontosabb, hogy olyan emberek vegyenek körül benneteket, akikkel megvan az a bizonyos kémia, és akikben maximálisan megbízhattok.


Akkor is a legjobb helyen jártok, ha még teljesen az út elején tartotok, és csak ötleteket gyűjtenétek vagy inspirációra vágytok. Nálunk első kézből ismerhetitek meg a legfrissebb trendeket, és hasznos tanácsokat kaphattok a szakma profijaitól. Sétáljatok egyet a standok között, kérdezzetek bátran, és engedjétek, hogy levegyük a vállatokról a szervezés terhét. Szeretnénk, ha a készülődés nem a stresszről, hanem a ti szerelmetek megünnepléséről szólna, és örömmel segítünk nektek megtervezni az életetek egyik legszebb napját.


Tartsatok velünk a következő kiállításon is, alig várjuk, hogy személyesen is találkozzunk!


A Menyegző Csapata

KIÁLLÍTÁS PROGRAMJA

KIÁLLÍTÓINK

„Ha egy szóval kellene jellemeznem: imádtuk! Tele lett a füzetem jobbnál jobb ötletekkel, és végre találtunk egy olyan fotóst, akivel azonnal megvolt a közös hang. Külön dicséret jár a szervezőknek, mert a kiállítók egytől egyig tündériek és barátságosak voltak, mintha már ezer éve ismernénk egymást. Fantasztikus élmény volt, mindenkinek szívből ajánljuk!”

*****

Kata

„Én leginkább a kóstolók miatt mentem el, és hát nem csalódtam, zseniális finomságokat ettünk! De a legnagyobb meglepetés a tánctanítás volt. Eredetileg esélytelennek tartottam, hogy megtanuljak táncolni a nyitótáncra, de a hangulat annyira magával ragadó volt, hogy beálltunk mi is, és még élveztük is! Nagyon jók voltak a programok, mindenkinek csak ajánlani tudjuk, kötelező program a házasulandóknak.”

*****

Gábor

„Egyszerűen varázslatos volt a hangulat! Úgy jöttünk el, hogy végre összeállt a fejünkben a nagy nap képe, mert rengeteg olyan kreatív dekorációs és esküvői ötletet láttunk, amikre magunktól nem is gondoltunk volna. Nagyon jó volt személyesen is beszélgetni a szolgáltatókkal, így sokkal könnyebb kiválasztani a hozzánk illő embereket. Csodás délután volt!”

*****

Eszter